خرید تضمینی 24 هزار تن پیاز در هرمزگان

به گزارش وبلاگ فانتوپ، خبرنگاران/هرمزگان مدیر تعاون روستایی هرمزگان از خرید تضمینی بیش از 24 هزار تن پیاز با هدف حمایت از تولید کنندگان و حفظ زنجیره تامین محصولات کشاورزی خبر داد.

خرید تضمینی 24 هزار تن پیاز در هرمزگان

سیروس اسدپور صبح امروز(28 فروردین ماه) در حاشیه بازدید از مراکز خرید پیاز در بندرعباس، اظهار کرد: از ابتدای فصل خرید تا به امروز 24 هزار و 100 تن پیاز به ارزش 143 میلیارد و 636 میلیون ریال بصورت تضمینی از کشاورزان هرمزگانی خریداری شده است.

وی قیمت خرید تضمینی محصول پیاز از کشاورزان را 5960 ریال ذکر کرد و اضافه کرد: پیاز خریداری شده از 7 مرکز خرید در شهرستان های میناب، بندرعباس و رودان از کشاورزان به صورت تضمینی خریداری شده است.

مدیر تعاون روستایی استان هرمزگان اظهار داشت: این مقدار خرید تضمینی پیاز با هدف حمایت و جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان و حفظ زنجیره تامین محصولات کشاورزی انجام شده است.

اسدپور شرح داد: در پی تولید پیاز بیش از نیاز و افت قیمت آن وزیر جهاد کشاورزی دستور خرید تضمینی پیاز را صادر و این وظیفه به سازمان مرکزی تعاون روستایی محول شد.

وی در انتها گفت: خرید تضمینی پیاز از کشاورزان هرمزگانی نیز از 19 اسفندماه وارد مرحله اجرائی شده است و تا 15 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خرید تضمینی 24 هزار تن پیاز در هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید تضمینی 24 هزار تن پیاز در هرمزگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید