همه اخبار و مقاله ها

وزیر اقتصاد با سرمایه مردم چه کرد؟ ، حقوق کارمندان با پول بورس پرداخت شد؟

به گزارش خبرنگاران، افت بازار سرمایه از مرداد سال گذشته موجب متضرر شدن بسیاری از سرمایه گذاران در این بازار شده است. دولتمردان در چند ماه ابتدایی سال 99 مردم را به حضور در بورس ترغیب کردند و حالا مردم دولت را در آب رفتن دارایی شان مسئول می دانند.

27 اردیبهشت 1400

تحصن زنان بحرینی مقابل زندان مرکزی جو

به گزارش خبرنگاران، مراة البحرین از تحصن مقابل زندان مرکزی جو در بحرین اطلاع داد.

26 اردیبهشت 1400

اعلام زمان سررسید پرداخت مالیات ارزش افزوده زمستان

معاون درآمد های مالیاتی در بخشنامه ای تأکید کرد، آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مربوط به دوره مالیاتی زمستان سال 1399 و سررسید پرداخت مالیات متعلقه پانزدهم اردیبهشت سال 1400 می باشد.

25 اردیبهشت 1400

کرونا سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به عسلویه را لغو کرد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از لغو سفر روز یکشنبه این کمیسیون به عسلویه به دلیل شرایط قرمز کرونایی اطلاع داد.

24 اردیبهشت 1400

خبرنگاران افزایش 93 درصدی یاری های مردمی به مدجویان در البرز

کرج - خبرنگاران - مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز اعلام نمود که پارسال میزان یاری های مردمی به مددجویان کمیته امداد استان در قالب پرداخت صدقه نسبت به سال 98 حدود 93 درصد افزایش داشت.

21 اردیبهشت 1400

خرید تضمینی 24 هزار تن پیاز در هرمزگان

خبرنگاران/هرمزگان مدیر تعاون روستایی هرمزگان از خرید تضمینی بیش از 24 هزار تن پیاز با هدف حمایت از تولید کنندگان و حفظ زنجیره تامین محصولات کشاورزی خبر داد.

21 اردیبهشت 1400

عراقچی: تفاهم جدیدی در حال شکل دریافت است، طرف ها می توانند روی یک متن مشترک آغاز به کار نمایند

معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه به نظر می رسد تفاهم جدیدی در حال شکل دریافت است، گفت: طرف ها می توانند روی یک متن مشترک آغاز به کار نمایند.

19 اردیبهشت 1400

کمک: در ضربات نهایی بی دقت بودیم

سرمربی تیم فوتسال بانوان سایپا گفت: موقعیت های گل زیادی را در بازی مقابل نامی نو اصفهان از دست دادیم و در زدن ضربات آخر بی دقت عمل کردیم.

17 اردیبهشت 1400

سند ملی سالمندان منتشر شد

تهران (پانا) - سازمان برنامه و بودجه کشور سند ملی سالمندان کشور را با رویکرد پرداختن به پدیده سالمندی به عنوان یک فرصت و ظرفیت برای جامعه منتشر کرد.

16 اردیبهشت 1400

شامخ کل اقتصاد در بالاترین رقم 18 ماه اخیر

گزارش دوره هجدهم طرح شاخص مدیران خرید (PMI) کل اقتصاد از سوی مرکز پژوهش های اتاق ایران منتشر شد. در این گزارش که به اسفندماه 1399 اختصاص دارد، رقم شاخص کل اقتصاد 54.73 واحد اعلام شده که یک واحد بالاتر از بهمن ماه 1399 است. همچنین این مرکز در سی امین گزارش طرح شاخص...

15 اردیبهشت 1400

خبرنگاران 800 دوز واکسن کرونا در کهگیلویه تزریق شد

یاسوج - خبرنگاران - رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: تاکنون800 دوز واکسن کرونا به نیروهای شبکه بهداشت و درمان، بیماران خاص و پاکبانان شهرداری شهرستان تزریق شده است.

14 اردیبهشت 1400

5 نکته ای که روزه داران برای سلامتی خود باید بدانند

با فرارسیدن ماه مبارک رمضان مسلمانان در سرتاسر دنیا خود را برای یک ماه روزه داری و نیایش آماده می نمایند. دانشمندان فواید متعددی در اجرای رژیم های شبه روزه داری یافته اند، از تقویت سیستم ایمنی تا کاهش ریسک ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و سرطان ها.

14 اردیبهشت 1400

PetalMail؛ سرویس پست الکترونیک هوآوی

هم اکنون گزارش های منتشرشده نشان می دهند که هوآوی، یک گام رو به جلو برداشته و در حال جایگزین کردن سرویس جیمیل با سرویس انحصاری خود، یعنی PetalMail است. شرکت هوآوی در مرحله تست @PetalMail.com واقع شده است.

13 اردیبهشت 1400

خبرنگاران شرکت نفت و گاز مارون : پسماندهای نفتی رها شده درمحیط جمع شد

اهواز - خبرنگاران - شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با ارائه توضیحاتی درباره فیلم انتشاریافته در فضای مجازی از رهاسازی پسماندهای نفتی در یک کانال آب روستایی، با ارائه توضیحاتی ضمن تاکید براینکه رهاسازی این پسماندهای نفتی توسط این شرکت صورت نگرفته...

12 اردیبهشت 1400

رجزخوانی در گود سیاسی آمریکا، یک حزب گروگان گرفته شد

خبرنگاران، گروه بین الملل - مریم خرمائی: او می گوید دوباره به میدان می آیم آن هم با دیدگاهی روشن برای آینده آمریکا. این را مردی می گوید که یکی از معدود رؤسای جمهور تک دوره ای آمریکا و تنها رئیس جمهوری است که دو بار استیضاح شده است. با این حال، به بازگشت خود...

11 اردیبهشت 1400

آخرین شرایط استقلالی ها پیش از سفر به عربستان خبرنگاران

تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین خود را پیش از سفر به عربستان امروز در سالن وزنه برگزار خواهد نمود.

10 اردیبهشت 1400

رسانه فرانسوی: ایران در فراوری واکسن کرونا خودکفا است خبرنگاران

نشریه فرانسوی نوشت: در حالی که بسیاری از کشور های دنیا در لیست انتظار دریافت واکسن کرونا از کشور های دیگر هستند، ایران در زمره کشور هایی می باشد که به توانایی ها و ظرفیت های داخلی خود در ساخت واکسن کرونا تکیه و آن را فراوری نموده است.

9 اردیبهشت 1400

جمشید مشایخی: هدف یک هنرمند نباید شهرت باشد

تهران (پانا) - موزه سینمای ایران امروز 13 فروردین همزمان با سالروز درگذشت زنده یادجمشید مشایخی بخش هایی از گفتگوی تاریخ شفاهی این هنرمند نامدار را منتشر کرده است که در زیر آنرا می خوانید.

8 اردیبهشت 1400

خبرنگاران بیش از سه هزار کردستانی واکسن کرونا دریافت کردند

سنندج - خبرنگاران - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تا به امروز سه هزار و 532 نفر از کادر بهداشت و درمان، سالمندان، بیماران مبتلا به تالاسمی، هموفیلی، دیالیزی، پاکبانان و افراد تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران از لحاظ کرونا واکسینه...

7 اردیبهشت 1400

رسمی؛ پرسپولیس از بمب جابجایی رونمایی کرد

تهران (پانا) - پرسپولیس با عقد قراردادی شش ماهه مهاجم تیم سانتاکلارای پرتغال را جذب کرد.

6 اردیبهشت 1400
تعداد: (579)