اخبار صنعت

چشم جهان به تصمیم امروز اوپک است

رئیس دوره ای اوپک گفت: امروز بحث های مهمی در نشست اوپک داریم و همه توجه جهان به اوپک است که چه تصمیمی اتخاذ می شود.

10 دی 1399

موافقت مجلس ترکیه با اعزام نیروی نظامی به آذربایجان

خبرنگاران : اعضای مجلس ترکیه از احزاب مختلف به جز حزب دموکراتیک خلق، به پیشنهاد دولت برای استقرار نیروهای نظامی حفظ صلح در قره باغ به مدت یک سال، رأی موافق دادند.

28 آذر 1399

جزئیات برگزاری کلاس های آموزشی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان اعلام شد

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در اطلاعیه ای جزئیات برگزاری کلاس های آموزشی غیرحضوری دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه را خاطرنشان کرد.

25 آذر 1399

دوئت؛ روایت داستان های تکراری ادبیات سینما

هر کس رازی در سینه دارد جز حامد. او توان حمل این بار سنگین را ندارد و همین او را درمانده و بی پناه نموده. رازش را با همسرش درمیان می گذارد و سراغ سپیده می رود تا شاید بتواند خود را از تاریکی بیرون بکشد، اما نه، او نیز مانند دیگران در مواجهه با گذشته ناکام...

23 آذر 1399

الزام بانک ها به اجرای مصوبات ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری

خبرگزاری خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استاندار تهران بر الزام بانک ها جهت اجرای مصوبات ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری تاکید نمود.

30 آبان 1399

آشنایی با بزرگترین سازندگان تلویزیون در دنیا

تلویزیون از اصلی ترین کالا های موجود در هر خانه است و از این رو قصد داریم تا بزرگترین سازندگان تلویزیون بر اساس سهمشان از بازار در سال 2019 را معرفی کنیم.

11 آبان 1399

بورس امروز قرمزپوش خاتمه یافت، ریزش 5 هزار واحدی شاخص

خبرنگاران : شاخص کل بورس تهران، با ریزش 5 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 578 هزار واحد ایستاد.

7 آبان 1399

نارضایتی مردم سیستان و بلوچستان از سهمیه بندی گاز ، جریان دانشجویی پیگیر مطالبات مردمی خواهد بود

دبیر جنبش عدالتخواه سیستان و بلوچستان گفت: سهمیه بندی گاز موجی از نگرانی ها را در بین شهروندان ایجاد نموده است؛ چراکه مردم 4 سیلندر گاز را برای استفاده ماهیانه کافی نمی بینند.

6 آبان 1399

علت زور زدن نوزاد چیست و چگونه برطرف می گردد؟

یکی از مواردی که ممکن است برای نوزادان اتفاق بیافتد، زور زدن آن ها در هنگام خواب، حین شیر خوردن و حتی در هنگام دفع مدفوع است که باعث نگرانی بسیاری از والدین می گردد. این اتفاق نادری نیست، اما اگر به دنبال علت زور زدن نوزاد خود هستید، در ابتدا ضروری است...

4 آبان 1399

ایران منحصر بفردترین زیست بوم استارتاپی منطقه را دارد

با آغاز به کار دولت یازدهم در سال 92، به عنوان معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری منصوب و با انتخاب دوباره حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری دولت دوازدهم، ریاست اش چهار سال دیگر بر این پست تمدید شد. حالا کمتر از یک سال به انتها کار دولت، زمان مانده است و سورنا...

26 مهر 1399

خبرنگاران عملیات اجرایی مجتمع گلخانه ای نهبندان شروع شد

بیرجند - خبرنگاران - عملیات اجرایی مجتمع گلخانه ای نهبندان در ادامه نهضت گلخانه ای استان خراسان جنوبی با حضور استاندار در شهرستان مرزی نهبندان شروع شد.

21 مهر 1399

الزامات سه گانه برای تداوم فروش اوراق سلف نفتی به وزارت نفت ابلاغ می شود

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که قرار است الزامات سه گانه برای تداوام فروش اوراق سلف نفتی از سوی رئیس این کمیسیون به وزیر نفت ابلاغ شود.

15 مهر 1399

ایرلاینی که به بیسکویت فروشی افتاد

شیوع ویروس کرونا و زمینگیر شدن ایرلاین ها، اوضاع را به قدری سخت نموده که شرکت هواپیمایی استرالیایی کانتاس ایرویز اکنون بیسکویت ها و چای کیسه ای مورد استفاده برای پذیرایی از مسافران در پروازها را به مردم در خانه شان می فروشد.

12 مهر 1399

ترابی: دولت در حوزه بین الملل، فرصت سوزی کرد ، گلوگاه های ارزی کشور باید از امارات خارج گردد

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: دولت در حوزه بین الملل، فرصت سوزی های فراوانی داشته است. اوایل برجام ترکیه و روسیه دچار تنش سیاسی شدند، ایران می توانست جای ترک ها را در اقتصاد روسیه بگیرد اما چون نگاهمان به غرب بود ...

11 مهر 1399

4نکته که لازم است در هنگام کار بدانید

آیا می دانید روزانه چند نفر به دلیل رعایت نکردن مسایل ایمنی جان خودرا از دست می دهند؟

10 مهر 1399

برگزاری کنکور ارشد 99 به روز آخر رسید ، رقابت حدود 89 هزار داوطلب برای 64 رشته امتحانی

سومین روز برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 99 برای رقابت بیش از 89 هزار داوطلب در 64 رشته امتحانی شروع شد.

6 مهر 1399

هیچ کس کارگران هفت تپه را برای تجمعات اعتراضی مواخذه نکند

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ کس حق ندارد کارگران هفت تپه را برای برگزاری تجمعات بحق شان که پیگیری مطالبات صنفی هستند، مواخذه کند.

5 مهر 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: همدلی و اتحاد رمز موفقیت کشور در برابر مسائل است

مراغه - خبرنگاران - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی و اتحاد رمز موفقیت کشور در برابر مسائل بوده و زمینه ساز نابودی بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

31 شهریور 1399

یک نفر استقلال را نجات دهد؛ هفت سال دور از جام!

ایلنا نوشت: حتی اگر استقلال در نهایت رتبه دوم لیگ نوزدهم را به دست آورده و جام حذفی را هم به چنگ آورد، این عناوین نمی تواند از درد جانکاه 7 سال ناکامی در تصاحب جام لیگ برتر بکاهد.

30 شهریور 1399

بازار داغ رستورانهای روباتیک در بحران کرونا

رستورانی واقع در جنوب چین با بهره گیری از روبات های سرآشپز، مشتریان بسیاری را جذب کرده و در دوران کرونایی درآمد خود را افزایش داده است.

26 شهریور 1399
تعداد: (66)