هوشمندسازی حوزه شهرسازی در مرکز، شهفرایندان از فرایند صدور پروانه ساخت رضایت ندارند

به گزارش وبلاگ فانتوپ، عضو شورای شهر تهران گفت: یکی از اولویت های ما، تسهیل و تسریع در صدور پروانه ساخت است، زیرا مردم تهران در این زمینه رضایت مندی ندارند.

هوشمندسازی حوزه شهرسازی در مرکز، شهفرایندان از فرایند صدور پروانه ساخت رضایت ندارند

جعفر بندی شربیانی رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در مصاحبه با خبرنگار، با اشاره به اولویت های کمیسیون متبوع خود اظهار کرد: ما اولین جلسه کمیسیون معماری و شهرسازی را تشکیل دادیم و در آینده هم جلسات تخصصی تر برگزار می گردد، بعلاوه قصد داریم در این جلسات از نظرات کارشناسان حرفه ای و با تجربه این حوزه هم استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در این جلسات، اولویت های کمیسیون معماری و شهرسازی تعیین شد که یکی از آن ها تسهیل و تسریع در صدور پروانه ساخت است، زیرا مردم تهران در این زمینه رضایت مندی ندارند و متاسفانه زمان زیادی را صرف انجام این کار می نمایند.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با اشاره به اولویت دیگر این کمیسیون، توضیح داد: موضوع بعدی هوشمندسازی بیشتر در حوزه شهرسازی به ویژه خدمت رسانی است که باید به آن توجه کنیم.

بندی شربیانی تاکید نمود: در گذشته اقداماتی در این خصوص صورت گرفته که به نظر کافی نیست، بعلاوه حاصل این هوشمندسازی نظارت مداوم بر حوزه شهرسازی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "هوشمندسازی حوزه شهرسازی در مرکز، شهفرایندان از فرایند صدور پروانه ساخت رضایت ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوشمندسازی حوزه شهرسازی در مرکز، شهفرایندان از فرایند صدور پروانه ساخت رضایت ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید