عدم اعمال رتبه بندی یا افزایش50 درصدی امتیازحقوق برای بازنشستگان سال 98

به گزارش وبلاگ فانتوپ، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آن دسته از فرهنگیان که قبل از اول اسفند 98 بازنشسته شدند مشمول افزایش 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری نمی شوند گفت: این قوانین افزایشی و ارتقای رتبه مختص شاغلین و کارکنان بوده و افراد بعد از بازنشستگی دیگر تابع مقررات صندوق بازنشستگی هستند.

عدم اعمال رتبه بندی یا افزایش50 درصدی امتیازحقوق برای بازنشستگان سال 98

علی الهیار ترکمن در گفت وگو با وبلاگ فانتوپ، درباره آخرین اقدامات و رایزنی های انجام شده پیرامون اعمال امتیازات افزایش حقوق ناشی از رتبه بندی و قانون مدیریت خدمات کشوری برای بازنشستگان که در سال گذشته وعده هایی درباره آن داده شده بود اظهار کرد: آن دسته از معلمان که قبل از اول مهر 98 بازنشسته شدند مشمول رتبه بندی نشدند و آنهایی که بعد از این تاریخ بازنشسته شدند شامل مزایای آن طرح شدند.

وی افزود: همچنین آن دسته از فرهنگیان که قبل از اول اسفند 98 بازنشسته شدند، مشمول افزایش 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری نشدند.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه موارد این چنینی و پیگیری های مربوط به آن بر حسب قانون و از طریق مجاری قانونی انجام می شود گفت: ما در پیام ها و مصاحبه هایمان چندین بار اعلام و درخواست کرده بودیم که کسی در سال 98 بازنشسته نشود و آن را به سال 99 موکول کند.

الهیار ادامه داد: اما به هر صورت تعدادی با توجه به شرایط و صلاحدید خود این کار را انجام دادند و این قوانین افزایشی و ارتقای رتبه مختص شاغلین و کارکنان بوده و افراد بعد از بازنشستگی دیگر تابع مقررات صندوق بازنشستگی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عدم اعمال رتبه بندی یا افزایش50 درصدی امتیازحقوق برای بازنشستگان سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم اعمال رتبه بندی یا افزایش50 درصدی امتیازحقوق برای بازنشستگان سال 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید