راه اندازی دفاتر توسعه و تعاملات، ارتباط دانشگاه و صنعت را افزایش داده است

به گزارش وبلاگ فانتوپ، معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: دانشگاه علم و صنعت با راه اندازی دفاتر توسعه و تعاملات همکاری خود را با صنعت افزایش داده است.

راه اندازی دفاتر توسعه و تعاملات، ارتباط دانشگاه و صنعت را افزایش داده است

تورج محمدی، معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه وبلاگ فانتوپ، درباره ارتباط دانشگاه و صنعت گفت: در یک دید کلی و در سطح وسیع نمی توان گفت که صنعت به طور همه جانبه از فعالیت های دانشگاه حمایت می کند.

محمدی با بیان اینکه ظرفیت همکاری دانشگاه و صنعت بیش از این چیزی است که اکنون شاهد آن هستیم؛ شرح داد: دانشگاه علم و صنعت طی سال های گذشته از ظرفیت های نسبی صنعت استفاده کرد به طوری که تعامل خوبی را با این بخش داشت.

معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت ادامه داد: به منظور افزایش روابط دانشگاه و صنعت دفاتر توسعه تعاملات را در دانشگاه راه اندازی کردیم و با توجه به ظرفیت دانشگاه به حل مسائل صنعت پرداختیم. عملکرد دفاتر توسعه تعاملات به طور کل مثبت ارزیابی می شود. زیرا بخش عمده تعاملات صنعتی ناشی از همین تعاملات است.

وی در خاتمه اظهار داشت: شاید تا حدودی از ظرفیت های دانشگاه و صنعت به طور کل استفاده شده باشد، اما دانشگاه و صنعت ظرفیت بیشتری برای همکاری با یک دیگر دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راه اندازی دفاتر توسعه و تعاملات، ارتباط دانشگاه و صنعت را افزایش داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی دفاتر توسعه و تعاملات، ارتباط دانشگاه و صنعت را افزایش داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید