ثبت 471 شرکت تجاری سال جاری در لرستان

به گزارش وبلاگ فانتوپ، مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت: 471 شرکت تجاری سال جاری در این استان به ثبت رسید و 52 فقره هم منحل شد.

ثبت 471 شرکت تجاری سال جاری در لرستان

به گزارش از ، علی اکبر باقری،مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت: از مجموع این شرکت ها 292 فقره با اسم تجاری خاص ثبت شده که در این راستا استان رتبه دهم کشوری را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به اینکه 133 فقره شرکت با مسوولیت محدود هم ثبت شده است اعلام کرد: بعلاوه در حوزه شرکت های تعاونی با ثبت 46 فقره شاهد رشد64 درصدی نسبت به مدت مشابه بوده ایم.

وی ادامه داد: سال جاری 46 موسسه غیرتجاری در لرستان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 42 درصد رشد داشته و در عین حال چهار فقره از موسسات غیرتجاری استان هم در این مدت منحل شده است.

باقری اسم کرد: اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی (کارت بازرگانی) به تازگی به صورت کاملا مکاهمه و به وسیله سامانه ثبت شرکت ها در استان راه اندازی شده است که از مزایای این امر مهم می توان به کاهش تردد متقاضی و تسریع در کار اشاره نمود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت: سه هزار و 497 فقره پرونده هم سال جاری در حوزه ثبت اسناد و املاک استان مختومه شده است.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ثبت 471 شرکت تجاری سال جاری در لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت 471 شرکت تجاری سال جاری در لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید