تصویربرداری نجلا تا اواسط مهر ادامه دارد، عوامل سریال به جنوب کشور می فرایند

به گزارش وبلاگ فانتوپ، تهیه کننده سریال نجلا بیان کرد: تصویربرداری این سریال چندین ماه طول می کشد و تا اواسط مهر ماه هم ادامه دارد.

تصویربرداری نجلا تا اواسط مهر ادامه دارد، عوامل سریال به جنوب کشور می فرایند

سعید سعدی تهیه کننده سریال نجلا درباره این مجموعه و خبرهای جدید آن به خبرنگار وبلاگ فانتوپ بیان نمود: تصویربرداری این سریال چندین ماه طول می کشد و تا اواسط مهر ماه هم ادامه دارد.

وی با اشاره به لوکیشن فعلی تصویربرداری اظهار کرد: این سریال در حال حاضر در بوستان ولایت در حال تصویربرداری است و بعد از آن لوکیشن سریال تغییر خواهد کرد.

سعدی با اشاره به دیگر لوکیشن های سریال مطرح کرد: بعد از بوستان ولایت، تصویربرداری و ضبط سریال را در شهرک دفاع مقدس ادامه خواهیم داد و بعد از آن به جنوب کشور می رویم.

قصه عاشقانه نجلا در بستر درام و حول موضوع امام حسین (ع) و عاشورا روایت می شود. قصه طراحی شده پرتعلیق و پر کشمکش است که در سال 58 می گذرد و تحولات جامعه، یک سال بعد از انقلاب و یک سال قبل از جنگ تحمیلی در کار دیده می شود

آزیتا حاجیان، حسام منظور، هدایت هاشمی، ملیکا شریفی نیا، سارا رسول زاده، سوگل طهماسبی، سید مهرداد ضیایی، مصطفی ساسانی، جواد پورزند، علی غابشی و مرتضی شاکر برای بازی در نقش های این مجموعه معرفی شدند.

منبع: جام جم آنلاین

به "تصویربرداری نجلا تا اواسط مهر ادامه دارد، عوامل سریال به جنوب کشور می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویربرداری نجلا تا اواسط مهر ادامه دارد، عوامل سریال به جنوب کشور می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید