برقراری بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده سیستان و بلوچستان

به گزارش وبلاگ فانتوپ، سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای از برقراری بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده سیستان و بلوچستان خبر دادو

برقراری بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده سیستان و بلوچستان

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ فانتوپ، سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای از برقراری بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده سیستان و بلوچستان خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: مراکز بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان و استان های همجوار برای ارائه خدمات لازم در اسرع وقت به هموطنان آسیب دیده تحت پوشش این سازمان در این حادثه در آماده باش کامل قرار دارند.

همچنین اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز موظف شد در خصوص برقراری سریع بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده در اثر این حادثه و سایر تعهدات بیمه ای این سازمان تمهیدات لازم را پیش بینی و اجرا کند.

همچنین مقرر شد تیم های پزشکی سیار سازمان تامین اجتماعی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان مستقر و خدمات درمانی، دارویی، مشاوره و ... را ارائه و همچنین کمک های نقدی و غیر نقدی داوطلبانه کارکنان سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور به مناطق سیل زده ارسال شد.

براساس این گزارش از شرکت های تابعه سازمان تامین اجتماعی نیز خواسته شده است سریعاً نسبت به امداد رسانی و ارسال تجهیزات مورد نیاز به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اقدام کنند.

همچنین مقرر شده است، کمک های نقدی و غیرنقدی داوطلبانه کارکنان سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور به مناطق سیل زده ارسال شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برقراری بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برقراری بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید